O mnie

Rafał Zdańkowski -
psycholog klinicysta,
psycholog biznesu,
trener i coach

Mam na imię Rafał, jestem psychologiem, pracuję z ludźmi w sferze życia prywatnego i zawodowego. Pomagam odnajdywać właściwe odpowiedzi i rozwiązania. Wspieram organizacje we wdrażaniu zmian, zdrowej kultury komunikacyjnej i zwiększaniu efektywności. Ci, którzy ze mną pracują, poszerzają swoją świadomość i uzyskują lepszy wgląd w siebie, we własne emocje, przekonania i schematy działania. Lepiej rozumieją sytuacje w jakich się znajdują i perspektywę innych - żyją pełniej w równowadze i zgodzie ze sobą i światem, realizują swoje zamiary.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W 1992 roku obroniłem pracę magisterską i otrzymałem dyplom w specjalności psychologii klinicznej. Równolegle z rozwojem kompetencji w zakresie psychologii klinicznej rozwijałem się w obszarach psychologii społecznej i managerskiej (później i obecnie nazywaną psychologii biznesu).

Od 1994 roku prowadzę własną działalność w obydwu kierunkach: pracy psychologicznej, terapeutycznej z klientami indywidualnymi oraz pracy dla biznesu i organizacji w zakresie usług szkoleniowych, coachingu i konsultacji. Wszystko to pod szyldem Pracownia Psychologiczna ProBono.

Prywatnie jestem dość aktywnym człowiekiem, realizuję swoje pasje kolarskie, muzyczne, fotograficzne i podróżnicze – po więcej informacji zapraszam na moje profile  na Facebooku i Instagramie, tam ujawniam trochę mojego prywatnego życia.

Psycholog, Coach online, Rafał Zdańkowski, Krapkowice

Psycholog, coach, trener - stacjonarnie i online

Sprawdź w czym mogę pomóc.

Scroll to Top